GÜÇLÜ
Yazılım projelerimiz o kadar güçlüdür ki, gelişmekte olan teknolojiye rağmen uzun yıllar kullanılabilir ve geliştirilebilir.
GERÇEKCİ
Eğer bir proje hayaliniz var ise bizimle gerçekliğe kavuşur.
İLERİ GÖRÜŞ
Fikir ve projeleri süreklilik ve geliştirilebilirlik açısından değerlendiri yoruz.
PAYLAŞIMCI
Yazılım projelerimizi bize katılmak isteyen herkesle paylaşır, özel güç ve yetenekleri incelenerek geliştirme ekibimize dahil edebiliriz.
EKİP RUHU TAŞIYAN
Yazılım projelerimize başlamadan önce beyinlerimizi birleştirerek kaplan gücüne ulaşıyoruz.
AZİMLİ
Büyük sularda yüzmeyi seviyor ve daha büyük projeleri hedefliyoruz.
VEFALI
Başladığımız noktayı, aştığımız suları unutmuyoruz.
EKİBE KATIL!
Neler yaptığınızı değil neler yapabileceğinizi bilmek isteriz...

Codeliva kimdir ?

İnsanoğlu ihtiyaçları doğrultusunda işlerini kolaylaştıracak ilk teknolojik gelişmelerin temellerini M.Ö 3500 yıllarında atmıştır. M.Ö 270’de Ctesibus adında Antik Yunan bilgini tarafından icat edilen su saatleri insan ihtiyaçlarını karşılayarak teknolojinin gelişimini başlatmıştır.

1136’da El Cezeri’ye ait otomatik makineler ve çizimler batı dünyasını etkisi altına alıp, insan gücünden ve maliyetten tasarruf ettirerek, kalitenin artırılması fikirlerini ortaya çıkarmıştır. 1920’lerde teknoloji, savunma ve endüstriyel sanayi başta olmak üzere; eğitim, tıp, sanat, müzik gibi birçok alanda hayatımızın bir parçası olmuştur.

Günümüz teknolojisi, zamandan ve maliyetten tasarruf odaklı ilerleyerek seri üretimin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Endüstriyel gelişmeler sonucunda, bilgisayar destekli dinamik ve statik yazılımların ortaya çıkmasıyla mekanik sistem bilgisine ve birden fazla programlama diline ihtiyaç duyulmuştur. Yazılım ve donanım alanındaki ilerlemeler hayatımızı kolaylaştıran yeni gelişmeler olarak ortaya çıkmıştır.

Bir projeyi tasarlamak ve yazılımını gerçekleştirmek dijital dönüşümün ortaya çıkmasıyla özleştirilebilir. Yazılım uzmanın birçok yazılım diline hakim olması, yenilikçi bakış açısı ve yetkin ERP bilgisine sahip olması gerekir. Doğru yazılım ve destek ekibiyle çalışmak ise sizi çağdaşlarınızın ilerisine götürür.

Yazılım, işlerinizi dijitale taşımakla kalmaz zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlar. Bununla birlikte güvenlik ve hız deneyimi sunar.

Teknolojinin her noktasında yapılan ar-ge çalışmaları doğrultusunda ortaya çıkan yazılım projeleri, kurumların dijital dönüşümünü destekleyerek profesyonelliği beraberinde getirir.

Yazılım uzmanının, yazılım geliştirme araçları, hedef kitle analizleri ve ihtiyaçları, projenin yapımı ve bakımı hakkında kapsamlı bir bilgiye sahip olması gerekir. Bu süreçte projelerimizi tasarım uzmanları ve yazılım geliştirme uzmanlarıyla birlikte yürütmekteyiz.

Codeliva Yazılım olarak birçok projeyi tasarlayıp hayata geçirdik. Teknolojinin aşamalarında olduğu gibi yazılım projelerinde de sağlam bir planlama yapılması gerektiği bilincindeyiz. İlkelerimiz doğrultusunda problemlerinizi analiz edip çözmek için varız.